LT1764AEFE-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1764AEFE-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1764AEFE-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1764AEFE-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1764AEFE-3.3#TRPBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 3A 16-TSSOP-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A 16-TSSOP-EP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1764AEFE-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V