LT1764EFE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1764EFE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1764EFE-3.3#PBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 3A 16-TSSOP-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A 16-TSSOP-EP
Modele EDA/CAD
LT1764EFE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
200 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V