ADPL42005ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADPL42005ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADPL42005ACPZ-3.3-R7 Modele
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
900 µA
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1.6 mA
Status części
Aktywny
PSRR
58dB - 50dB (10kHz - 100kHz)
Konfiguracja wyjściowa
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne
Typ wyjścia
Funkcje ochronne
Nadmierny prąd, nadmierna temperatura, prąd wsteczny, zwarcie
Liczba regulatorów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 500mA