ADP2360ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP2360ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG BUCK 3.3V 50MA 8LFCSP
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 50mA 8-WDFN podkładka odsłonięta, CSP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP2360ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP (3x3)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V