ADP1765ACPZ1.25-R7
Numer produktu DigiKey
ADP1765ACPZ1.25-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP1765ACPZ1.25-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP1765ACPZ1.25-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1765ACPZ1.25-R7
Opis
IC REG LINEAR 1.25V 5A 16-LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 5A 16-LFCSP (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP1765ACPZ1.25-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
17 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
25 mA
PSRR
61dB - 33dB (10kHz - 1MHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
1,98V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,095V przy 5A