ADM7154ARDZ-2.8-R7
Numer produktu DigiKey
ADM7154ARDZ-2.8-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADM7154ARDZ-2.8-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADM7154ARDZ-2.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADM7154ARDZ-2.8-R7
Opis
IC REG LIN 2.8V 600MA 8-SOIC-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 600mA 8-SOIC-EP
Modele EDA/CAD
ADM7154ARDZ-2.8-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
7 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC-EP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V