ADA4610-2ARZ-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADA4610-2ARZ-R7
Opis
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
J-FET Wzmacniacze 2 Obwody Międzyszynowe 8-SOIC
Modele EDA/CAD
ADA4610-2ARZ-R7 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
400 µV
Prod.
Prąd - zasilania
1,6mA (x2 kanał)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy / kanał
79 mA
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (min.)
10 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
30 V
Liczba obwodów
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Międzyszynowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Szybkość narastania
61V/µs
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
16.3 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Szerokość pasma -3dB
9.5 MHz