MAX17501FATB+
Numer produktu DigiKey
MAX17501FATB+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX17501FATB+
Opis
IC REG BUCK 5V 500MA 10TDFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 5V 1 Wyjście 500mA 10-WFDFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX17501FATB+ Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Listwa
Częstotliwość - przełączania
600kHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
10-TDFN (3x2)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V