DG201ADY+ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 191
Arkusz danych
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 2 572
W magazynie: 229
W magazynie: 237
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
W magazynie: 477
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 18
4 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 1:1 200Ohm 16-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DG201ADY+
Numer produktu DigiKey
DG201ADY+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DG201ADY+
Opis
IC SW SPST-NCX4 200OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DG201ADY+ Modele
Kategoria
Wstrzykiwanie ładunku
20pC
Producent
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
5pF, 5pF
Opakowanie
Rurka
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
5nA
Status części
Aktywny
Przesłuch
-90dB przy 100kHz
Obwód przełącznika
SPST - NC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obwód multipleksera/demultipleksera
1:1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba obwodów
4
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
200Ohm
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±4,5V - 18V