GW CSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GWCSHPM1.EM-LQLS-A535-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® SSL 150 Białe, neutralne 4000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
1,3A
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
CCT (K)
4000K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
136lm (121lm - 150lm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,062" (1,58mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
4,2°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V