GW CSHPM1.EM-LSLU-XX55-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCSHPM1.EM-LSLU-XX55-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWCSHPM1.EM-LSLU-XX55-1-350-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GWCSHPM1.EM-LSLU-XX55-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K 1212
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® SSL 150 Białe, neutralne 4000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
152lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Seria
Prąd - maks.
1,3A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
CCT (K)
4000K
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
Strumień przy 85°C, prąd - próba
160lm (140lm - 180lm)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
350mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,062" (1,58mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V
Rezystancja cieplna obudowy
4,2°C/W