GW CS8PM1.PM-LTMP-XX52-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCS8PM1.PM-LTMP-XX52-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON COOL WHITE 5700K SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® SSL 80 Białe, chłodne 5700K 2,85V 350mA 80° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Prąd - maks.
1,3A
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
Kolor
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
CCT (K)
5700K
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
3,7°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V