GW CS8PM1.PM-LTMP-XX51-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCS8PM1.PM-LTMP-XX51-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON COOL WHITE 6500K SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® SSL 80 Białe, chłodne 6500K 2,85V 350mA 80° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Prod.
Prąd - maks.
1,3A
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
CCT (K)
6500K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
172lm (150lm - 194lm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
3,7°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V