GW CS8PM1.PM-LRLT-A232-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A232-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A232-1-350-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A232-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON COOL WHITE 5700K SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® SSL 80 Białe, chłodne 5700K 2,85V 350mA 80° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Prod.
Prąd - maks.
1,3A
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
CCT (K)
5700K
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
147lm (130lm - 164lm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,084" (2,13mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
5,25°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V