LMR-600-75
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-600-75-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-600-75
Opis
STANDARD CABLE, BLK PE JKT FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia 75 Ohms
Kategoria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Materiał żyły
Aluminium, miedź powlekana
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Status części
Aktywny
Średnica dielektryka
0,455" (11,56mm)
Typ kabla
Koncentryczny
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Splot żyły
Drut
Szybkość propagacji, VoP
87.0
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Średnica płaszcza (izolacji)
0,590" (14,99mm)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Impedancja
75 Ohms