LMR-400-75
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-400-75-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-400-75
Opis
STD CABLE, BLACK PE JACKET FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia 75 Ohms
Kategoria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Średnica dielektryka
0,285" (7,24mm)
Typ kabla
Koncentryczny
Szybkość propagacji, VoP
85.0
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Średnica płaszcza (izolacji)
0,405" (10,29mm)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Impedancja
75 Ohms