A-1PA-113-279B2
Numer produktu DigiKey
ARF2188-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-113-279B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 11"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 11,000" (279,40mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
11,000" (279,40mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), AMC, kąt prosty
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Żeńskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
W magazynie: 214
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 11.8"
W magazynie: 597
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.9"
W magazynie: 6731
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"