A-1PA-113-180B2
Numer produktu DigiKey
ARF1734-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-113-180B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 7,087" (180,00mm)
Długość
7,087" (180,00mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Żeńskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 210
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
W magazynie: 214
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 11.8"
W magazynie: 597
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.9"
W magazynie: 6731
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.5"