SD15M1000Z/AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 2
W magazynie: 37
W magazynie: 23
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SD15M1000Z/AA
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
SD15M1000Z/AA
Numer produktu DigiKey
4306-SD15M1000Z/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SD15M1000Z/AA
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SD15M1000Z/AA Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C