RD15M1000S/AA
Numer produktu DigiKey
4306-RD15M1000S/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD15M1000S/AA
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal nierdzewna, pasywowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Zielone
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Ftalan diallilu (DAP), szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Przekrój przewodu
20-24 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C