HDC15M20Z00-15 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla HDC15M20Z00-15 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HDC15M20Z00-15
Numer produktu DigiKey
4306-HDC15M20Z00-15-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDC15M20Z00-15
Opis
D-SUB CONNECTOR
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Prąd znamionowy (A)
11A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Osłona, zacisk kabla, elementy mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Przekrój przewodu
20 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C