HDC15M20JVL0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla HDC15M20JVL0 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HDC15M20JVL0
Numer produktu DigiKey
4306-HDC15M20JVL0-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDC15M20JVL0
Opis
D-SUB CONNECTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
11A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Osłona, zacisk kabla, elementy mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Zielone
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Ftalan diallilu (DAP), szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Przekrój przewodu
20 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C