PT10LV10-252A2020-S
Numer produktu DigiKey
1993-PT10LV10-252A2020-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT10LV10-252A2020-S
Opis
TRIMMER 2.5KOHM 0.15W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
2.5 kOhms 0,15W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PT10LV10-252A2020-S Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Rezystancja
2.5 kOhms
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,406" (10,30mm)
Tolerancja
±20%