PT10LV10-252A2020-PM-S
Numer produktu DigiKey
1993-PT10LV10-252A2020-PM-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT10LV10-252A2020-PM-S
Opis
TRIMMER 2.5KOHM 0.15W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 kOhms 0,15W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Producent
Amphenol Piher Sensing Systems
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
2.5 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,406" (10,30mm)
Tolerancja
±20%