M85049/52-1-18N
Numer produktu DigiKey
APM85049/52-1-18N-ND
Producent
Numer produktu producenta
M85049/52-1-18N
Opis
CONN CABLE CLAMP SZ18 27 SILVER
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Srebro złącze Odciążka kabla zgodna z normami EMC 18, 27
Kategoria
Wyjście kablowe
180°
Producent
Amphenol PCD
Materiał
Stop aluminium
Seria
Powlekanie
Nikiel nakładany bezprądowo
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ
Odciążka kabla zgodna z normami EMC
Funkcje
Śruby zaciskowe
Otwór kabla
0,520" - 0,710" (13,21mm - 18,03mm)
Do użycia z/powiązane produkty
Seria MIL-DTL-26482 II, seria MIL-DTL-5015, seria MIL-DTL-83723 III
Średnica - zewnętrzna
1,218" (30,94mm)