M85049/52-1-16N
M85049/52-1-16N
Numer produktu DigiKey
APC1372-ND
Producent
Numer produktu producenta
M85049/52-1-16N
Opis
CONN CABLE CLAMP SZ16 SIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Srebro złącze Odciążka kabla zgodna z normami EMC 1-20 UNEF 16
Kategoria
Rozmiar gwintu
1-20 UNEF
Producent
Amphenol PCD
Wyjście kablowe
180°
Seria
Materiał
Stop aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Powlekanie
Nikiel nakładany bezprądowo
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ
Odciążka kabla zgodna z normami EMC
Funkcje
Śruby zaciskowe
Otwór kabla
0,500" - 0,630" (12,70mm - 16,00mm)
Do użycia z/powiązane produkty
Seria MIL-DTL-26482 II, seria MIL-DTL-5015 3400, seria MIL-DTL-83723 I, III
Średnica - zewnętrzna
1,110" (28,19mm)