DAM15P400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAM15P400
Numer produktu DigiKey
DAM15P400-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAM15P400
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Modele EDA/CAD
DAM15P400 Modele
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C