DA15S065HTLF
Numer produktu DigiKey
DA15S065HTLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA15S065HTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DA15S065HTLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Naturalne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C