DA15P065TXLF
DA15P065TXLF
DA15P065TXLF
Numer produktu DigiKey
609-5886-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA15P065TXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DA15P065TXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Naturalne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C