D37P91C6PL00LF
Numer produktu DigiKey
D37P91C6PL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P91C6PL00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT PRESS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D37P91C6PL00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C