SFV26R-2STE1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 7 016
Arkusz danych
Ilustracja dla SFV26R-2STE1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFV26R-2STE1
Numer produktu DigiKey
SFV26R-2STE1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SFV26R-2STE1
Opis
CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFV26R-2STE1 Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Stop cyny
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Materiał aktuatora
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
50V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
26
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm
Kolor aktuatora
Brązowe
Wysokość nad płytką
0,071" (1,80mm)