SFV26R-2STE1HLF
SFV26R-2STE1HLF
SFV26R-2STE1HLF
Numer produktu DigiKey
609-4323-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-4323-1-ND - Taśma cięta (CT)
609-4323-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SFV26R-2STE1HLF
Opis
CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFV26R-2STE1HLF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem, bez halogenów
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie, bez halogenów
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
50V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
26
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Kolor aktuatora
Brązowe
Wysokość nad płytką
0,071" (1,80mm)