DCP37S365TLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 195
W magazynie: 1
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 420
W magazynie: 981
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DCP37S365TLF
Numer produktu DigiKey
DCP37S365TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCP37S365TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DCP37S365TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1000V
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C