DCM37S500N jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla DCM37S500N jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DCM37S500N
Numer produktu DigiKey
DCM37S500N-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCM37S500N
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DCM37S500N Modele
Kategoria
Typ styku
Sygnał
Zakończenie
Lutowany
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką kadmową
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 155°C