DCM37S500
Numer produktu DigiKey
DCM37S500-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCM37S500
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DCM37S500 Modele
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C