DC37S564TLF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | DC37S564TLF-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DC37S564TLF |
Opis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DC37S564TLF Modele |
Kategoria | Charakterystyka kołnierza Obudowa/osłona (niegwintowana) |
Prod. | Zakończenie Lutowany |
Seria | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Opakowanie Taca | Wykończenie styku Złoto lub złoto, GXT™ |
Status części Aktywny | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A na styk |
Typ złącza Gniazdo, gniazda żeńskie | Rozstaw osadzeń 0,409" (10,40mm) |
Liczba pozycji | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Liczba rzędów 2 | Materiał styku Stop miedzi |
Typ mocowania | Temperatura robocza -55°C - 125°C |