DBP25P565MTXLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 16
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 4
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBP25P565MTXLF
Numer produktu DigiKey
DBP25P565MTXLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBP25P565MTXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DBP25P565MTXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Napięcie znamionowe
1000V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C