DA15S564GTLF
Numer produktu DigiKey
DA15S564GTLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA15S564GTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DA15S564GTLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C