D37P13A6GV00LF
Numer produktu DigiKey
D37P13A6GV00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P13A6GV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
D37P13A6GV00LF Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C