D25S24A4GV00LF
D25S24A4GV00LF
D25S24A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-1509-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S24A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
D25S24A4GV00LF Modele
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C