D25P24A4PX00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 4
Arkusz danych
EDAC Inc.
W magazynie: 0
EDAC Inc.
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 61
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D25P24A4PX00LF
Numer produktu DigiKey
D25P24A4PX00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P24A4PX00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
D25P24A4PX00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C