D25P24A4PL00LF
D25P24A4PL00LF
D25P24A4PL00LF
Numer produktu DigiKey
609-6197-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P24A4PL00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
D25P24A4PL00LF Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C