D25P13A6GL00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CONEC
W magazynie: 347
Arkusz danych
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
W magazynie: 156
W magazynie: 65
W magazynie: 1
W magazynie: 6
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D25P13A6GL00LF
Numer produktu DigiKey
D25P13A6GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P13A6GL00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
D25P13A6GL00LF Modele
Wykończenie styku
Złoto lub złoto, GXT™
Seria
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C