D25P13A4GV00LF_View2
D25P13A4GV00LF
D25P13A4GV00LF
D25P13A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-1501-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P13A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
D25P13A4GV00LF Modele
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Lutowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
524W magazynie