77313-122-24LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Preci-Dip
W magazynie: 0
Preci-Dip
Arkusz danych
Samtec Inc.
W magazynie: 11
Samtec Inc.
Sullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 696
Listwa złącza Otwór przelotowy 24 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
77313-122-24LF
Numer produktu DigiKey
77313-122-24LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-122-24LF
Opis
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
77313-122-24LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,305" (7,75mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,526" (13,35mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk