L77DC37SAJ4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Ilustracja dla L77DC37SAJ4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DC37SAJ4
Numer produktu DigiKey
L77DC37SAJ4-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DC37SAJ4
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,319" (8,10mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C