173-E37-211R141 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 32
Arkusz danych
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173-E37-211R141
Numer produktu DigiKey
173-37FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
173-E37-211R141
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, żółta powłoka chromianowa
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Nieaktualne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba rzędów
2
Kolor
Białe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C