L77DC37S1APN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Ilustracja dla L77DC37S1APN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DC37S1APN
Numer produktu DigiKey
L77DC37S1APN-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DC37S1APN
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C