YK6040623000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla YK6040623000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YK6040623000G
Numer produktu DigiKey
YK6040623000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK6040623000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.394"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 obwody 0,394" (10,00mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Kategoria
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenia dolne
Wtyk PC
Seria
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Pokrywa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
6
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
6
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Raster
0,394" (10,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
20A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V