YK6010623000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla YK6010623000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YK6010623000G
Numer produktu DigiKey
YK6010623000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK6010623000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.394"
Szczegółowy opis
6 obwody 0,394" (10,00mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Modele EDA/CAD
YK6010623000G Modele
Liczba obwodów
6
Liczba wejść przewodów
6
Raster
0,394" (10,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
300V